Publications Office of the EU
Belgien-Bryssel: UCA 15/054: Ramavtal för tjänster som omfattar drift, förebyggande och avhjälpande underhåll samt anpassningsarbeten avseende tekniska installationer i daghemsbyggnaden - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgien-Bryssel: UCA 15/054: Ramavtal för tjänster som omfattar drift, förebyggande och avhjälpande underhåll samt anpassningsarbeten avseende tekniska installationer i daghemsbyggnaden

  • Publicerat
    06/11/2015
  • Tidsfrist
    07/12/2015
  • Tilldelat
    18/05/2016
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Europeiska unionens råd, secrétariat général
Plats för utförande
NUTS code: BE1 Région de Bruxelles-Capitale/Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Köparens plats
NUTS code: BE1 Région de Bruxelles-Capitale/Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
510,000.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
UCA 15/054.
Beskrivning

Tillhandahållande av tjänster som omfattar drift, förebyggande och avhjälpande underhåll samt vissa anpassningsarbeten avseende tekniska installationer (sanitetsanläggningar, VVS, elektricitet, elektromekaniska anläggningar, branddetekteringsanläggningar och köksanläggningar) i daghemsbyggnaden som tillhör generalsekretariatet vid Europeiska unionens råd.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Ramavtal med single Aktör
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
510,000.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: TPF Utilities
Postadress: Zoning de l'Arbre Saint Michel 3
Ort: Flémalle
Postnummer: 4400
Land: BEL
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.