Publications Office of the EU
Finland-Pojanluoma: Avfallstransport - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Finland-Pojanluoma: Avfallstransport

  • Publicerat
    25/03/2019
  • Tidsfrist
    24/04/2019
  • Anbudsöppning
    24/04/2019
  • Tilldelat
    09/05/2019
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Lakeuden Etappi Oy
Plats för utförande
NUTS code: FI194 Etelä-Pohjanmaa
Köparens plats
NUTS code: FI194 Etelä-Pohjanmaa
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
90512000 Avfallstransport
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
400,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
1,200,000.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
PH012019IL
Beskrivning

Puitejärjestely: Kuonatuotteen kuljetus käsittelypaikalta hyödyntämiskohteeseen.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://lehankinnat.cloudvault.m-files.com/
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Ramavtal med several Aktörer
Villkor för anbudsöppning (datum)
24/04/2019 12:30
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
400,000.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
1,200,000.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Seinäjoen KTK Oy
Postadress:
Ort: Seinäjoki
Postnummer:
Land: FIN

Officiellt namn: Puhtaanapito ja kuljetus Jari ja Raimo Pahkakangas
Postadress:
Ort: Evijärvi
Postnummer:
Land: FIN
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.