Publications Office of the EU
Zakup nawozów mineralnych dla Zakładu Doświadczalnego Nieżychowice - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zakup nawozów mineralnych dla Zakładu Doświadczalnego Nieżychowice

  • Publicerat
    29/05/2026
  • Tidsfrist
    02/07/2026
  • Anbudsöppning
    02/07/2026
  • Tilldelat
    24/07/2026
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin -Państwowy Instytut Badawczy Zakład Doświadczalny Nieżychowice
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: PL637 Chojnicki
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
24440000 Diverse gödselmedel
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
645,096.00 PLN
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
8
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Przedmiotem zamówienia jest dostawa nawozów mineralnych w następujących ilościach: NPK 120 t, Sól potasowa 24 t, Mocznik 48 t, Saletra amonowa 24 t, Siarczan magnezu 48t, Siarka elementarna 24 t, Wapno nawozowe 400 t, Czteroboran sodu 2 t

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://ihar.eb2b.com.pl
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://ihar.eb2b.com.pl
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
02/07/2026 08:15
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.