Publications Office of the EU
R01862 - Inspektion av brandlarmsystem, nödbelysningsinstallationer och rökavloppsdistrikt Sydväst, områdena Jåttå, Rogaland och Agder andra publikation. - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

R01862 - Inspektion av brandlarmsystem, nödbelysningsinstallationer och rökavloppsdistrikt Sydväst, områdena Jåttå, Rogaland och Agder andra publikation.

  • Publicerat
    18/05/2026
  • Tidsfrist
    15/06/2026
  • Anbudsöppning
    15/06/2026
  • I dag
    01/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Forsvarsbygg
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: NO081 Oslo
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
71356100 Tekniska kontroller
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
12,000,000.00 NOK
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
2025/4340
Beskrivning

Inspektion av brandlarmsystem, nödbelysningsinstallationer och rökavlopp i områdena Jåttå, Rogaland och Agder.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://permalink.mercell.com/283780158.aspx
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://permalink.mercell.com/283780158.aspx
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Villkor för anbudsöppning (datum)
15/06/2026 12:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Inte tillgängligt
Uppskattat värde
12,000,000.00 NOK
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.