Publications Office of the EU
ID 2721 Ramavtal för tillhandahållande av uthyrningsfordon ed. 3 - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

ID 2721 Ramavtal för tillhandahållande av uthyrningsfordon ed. 3

  • Publicerat
    24/04/2024
  • Tidsfrist
    28/05/2024
  • Anbudsöppning
    30/05/2024
  • I dag
    31/08/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Consip S.p.A.
Plats för utförande
NUTS code: Inte tillgängligt
Köparens plats
NUTS code: ITI43 Roma
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
34110000 Personbilar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
731,320,650.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Antal delkontrakt
16
Upphandlingens referensnummer
ID 2721
Beskrivning

Europeisk öppen anbudsinfordran för tilldelning av ett ramavtal för varje delparti/del i enlighet med artikel 59.3 i lagstiftningsdekret nr 36/2023 om tillhandahållande av fordon för långtidsuthyrning utan förare och därmed sammanhängande tjänster för offentliga förvaltningar – ID 2721

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://www.acquistinretepa.it
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
http://www.acquistinretepa.it
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Villkor för anbudsöppning (datum)
30/05/2024 17:00
Plats för utförande
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.