Publications Office of the EU
Teknisk lastning av chassi, karosseri och brandkår för upphandling av ett brandgruppsfordon HLF 20 enligt DIN 14530-27 - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Teknisk lastning av chassi, karosseri och brandkår för upphandling av ett brandgruppsfordon HLF 20 enligt DIN 14530-27

  • Tidsfrist
    07/04/2026
  • Anbudsöppning
    07/04/2026
  • Publicerat
    24/04/2026
  • I dag
    03/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Große Kreisstadt Leutkirch im Allgäu
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: DE148 Ravensburg
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
34144210 Brandfordon
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Antal delkontrakt
2
Upphandlingens referensnummer
AV273767-EU
Beskrivning

Leverans av chassi, karosseri och lastning

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://plattform.aumass.de/Veroeffentlichung/av273767-eu
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://plattform.aumass.de/Veroeffentlichung/av273767-eu
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
07/04/2026 10:30
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.