Publications Office of the EU
Italien-Rom: Anläggningsarbete - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italien-Rom: Anläggningsarbete

  • Publicerat
    03/03/2021
  • Tidsfrist
    05/04/2021
  • Anbudsöppning
    06/04/2021
  • Tilldelat
    31/08/2021
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Acea Spa
Plats för utförande
NUTS code: IT Italia
Köparens plats
NUTS code: IT Italia
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
09123000 Naturgas
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
5,807,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
3,059,382.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Fornitura in opera di n. 2 impianti tecnologici di upgrading del biogas proveniente dal comparto di digestione anaerobica e relativa manutenzione.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Acea SpA
Postadress: p.le Ostiense 2
Ort: Roma
Nuts-kod: IT
Land: ITA
Huvudadress: http://www.gruppo.acea.it
Elektroniskt via:
https://procurement-gruppoacea.app.jaggaer.com/web/login.shtml
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
06/04/2021 10:30
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
5,807,000.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
3,059,382.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: SUEZ TRATTAMENTO ACQUE S.p.A.
Postadress:
Ort: Milano
Postnummer:
Land: ITA
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.