Publications Office of the EU
Frankrike-Cayenne: Radiomast - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrike-Cayenne: Radiomast

  • Publicerat
    04/07/2019
  • Tidsfrist
    05/09/2019
  • Anbudsöppning
    06/09/2019
  • Tilldelat
    15/10/2019
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
DICOM Guyane
Plats för utförande
NUTS code: FRY30 Guyane
Köparens plats
NUTS code: FRY30 Guyane
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
32344240 Radiomast
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
160,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
172,272.20 EUR
Upphandlingens referensnummer
CC2019-08
Beskrivning

Évolution du réseau système faisceau Hertzien et maintien en condition opérationnelle au profit des forces armées en Guyane.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=438099&orgAcronyme=g7h
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
06/09/2019 09:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
160,000.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
172,272.20 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Talco languedoc
Postadress: 40 rue de Pinville
Ort: Montpellier
Postnummer: 34000
Land: FRA
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.