Publications Office of the EU
Portugal-Lissabon: IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugal-Lissabon: IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd

  • Aviserat
    09/04/2020
  • Beräknad publicering
    01/06/2020
  • I dag
    03/09/2026
Status
Inaktiv
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Serviços Partilhados do Ministério da Saúde (SPMS), E. P. E.
Plats för utförande
NUTS code: PT Portugal
Köparens plats
NUTS code: PT Portugal
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
258,940.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Förfarandet är avslutat
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Aquisição de Administração de base de dados e administração de plataformas aplicacionais.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Serviços Partilhados do Ministério da Saúde (SPMS), E. P. E.
Nationellt organisationsnummer: 509540716
Postadress: Avenida da República, 61
Ort: Lisboa
Nuts-kod: PT
Postnummer: 1050-189
Land: PRT
Huvudadress: https://www.spms.min-saude.pt/
Elektroniskt via:
www.comprasnasaude.pt
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Köpare
Infarmed — Autoridade Nacional do Medicamento e Produtos de Saúde, I. P.
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Not specified
Uppskattat värde
258,940.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Förfarandet är avslutat
Tilldelning av kontrakt
Förfarandet är avslutat
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.