Publications Office of the EU
GSK Neubau Dienst- und Lehrsaalgebäude 36 - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

GSK Neubau Dienst- und Lehrsaalgebäude 36

  • Publicerat
    09/10/2024
  • Tidsfrist
    12/11/2024
  • Anbudsöppning
    12/11/2024
  • Tilldelat
    30/01/2025
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Works
Återstartad upphandling
No
Köpare
Staatsbetrieb Sächsisches Immobilien- und Baumanagement, Zentrale, Zentralstelle Vergabe- und Vertragsmanagement
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
45262410 Uppförande av stålkonstruktioner för byggnader
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
138,745.45 EUR
Upphandlingens referensnummer
24O50242
Beskrivning

Schlosserarbeiten

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://www.sachsen-vergabe.de
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: tillåtna
https://www.sachsen-vergabe.de
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
12/11/2024 09:00
Tilldelningsmetod
Preis
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
138,745.45 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Stahl- und Metallbau Claudia Künzel
Postadress:
Ort: Marienberg
Postnummer: 09496
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.