Publications Office of the EU
Zajištění služeb na veletržní expozici na zahraničních veletrzích cestovního ruchu v letech 2025-2029 - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zajištění služeb na veletržní expozici na zahraničních veletrzích cestovního ruchu v letech 2025-2029

  • Publicerat
    28/03/2025
  • Tidsfrist
    28/04/2025
  • Tilldelat
    28/05/2025
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism
Plats för utförande
NUTS code: anyw
Köparens plats
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
79956000 Anordnande av mässor och utställningar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
8,250,000.00 CZK
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
8,250,000.00 CZK
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Účelem zadávacího řízení je uzavření Rámcové dohody s jedním dodavatelem, jejímž předmětem bude zajištění průběžných a opakovaných služeb na veletržní expozici na zahraničních veletrzích cestovního ruchu spojených s prezentací zadavatele, které budou realizovány za podmínek uvedených v této zadávací dokumentaci a jejích přílohách, v množství a termínech dle aktuální potřeby zadavatele v průběhu období 48 měsíců od účinnosti Rámcové dohody, a to na základě dílčích objednávek zadavatele. Předpokládaný seznam veletrhů pro období let 2025 – 2029 tvoří přílohu č. 7 této zadávací dokumentace. Předpokládaný seznam veletrhů pro období let 2025 – 2029 byl zadavatelem zpracován na základě jeho předchozích zkušeností a praxe a je orientační. Zadavatel uvádí, že za dobu platnosti a účinnosti Rámcové dohody (48 měsíců) nemusí být realizovány všechny veletrhy uvedené v seznamu. Zadavatel si současně vyhrazuje možnost zařadit do plánu veletrhů k realizaci za podmínek stanovených v těchto zadávacích podmínkách, zejména v příloze č. 5 této zadávací dokumentace – závazný návrh Rámcové dohody, i jiný v orientačním seznamu konkrétně neuvedený zahraniční veletrh. Konkrétní realizované veletrhy budou vycházet z aktuálních potřeb zadavatele.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://nen.nipez.cz/verejne-zakazky/detail-zakazky/N006-25-V00009589
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://nen.nipez.cz/verejne-zakazky/detail-zakazky/N006-25-V00009589
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Kvalita předloženého (ukázkového) návrhu menu
Uppskattat värde
8,250,000.00 CZK
Slutligt kontraktsvärde
8,250,000.00 CZK
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: AL - SYSTEM EXPO s.r.o.
Postadress:
Ort: Ledenice
Postnummer: 37311
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.