Publications Office of the EU
Frankrike-Gourin: Avfallstjänster - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrike-Gourin: Avfallstjänster

  • Publicerat
    06/11/2020
  • Tidsfrist
    03/12/2020
  • Anbudsöppning
    09/12/2020
  • I dag
    03/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Roi Morvan Communauté
Plats för utförande
NUTS code: FRH04 Morbihan
Köparens plats
NUTS code: FRH04 Morbihan
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
90500000 Avfallstjänster
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
1,380,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
RMC -2020-009
Beskrivning

La consultation a pour objet le traitement des produits en provenance des déchetteries et installations communautaires.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Roi Morvan Communauté
Postadress: 13 rue Jacques Rodallec
Ort: Gourin
Nuts-kod: FRH04
Postnummer: 56110
Land: FRA
Huvudadress: https://www.roimorvancommunaute.com/
Elektroniskt via:
https://marches.megalisbretagne.org/
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
09/12/2020 09:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
1,380,000.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.