Publications Office of the EU
Rumänien-Bucuresti: Underhåll av telekommunikationsutrustning - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumänien-Bucuresti: Underhåll av telekommunikationsutrustning

  • Aviserat
    01/09/2016
  • Publicerat
    04/10/2016
  • Tidsfrist
    28/11/2016
  • Tilldelat
    24/04/2017
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Ministerul Apararii – Unitatea Militara 02415 Bucuresti
Plats för utförande
NUTS code: RO România
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
50330000 Underhåll av telekommunikationsutrustning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
20,042,760.13 RON
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
6,655,000.00 RON
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Servicii de mentenanta preventiva si corectiva la echipamentele/instalatiile/centrele de comunicatii componenta unei retele militare nationale de comunicatii RTP/RMNC.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Ramavtal med single Aktör
Villkor för anbudsöppning (datum)
Kontrollera länkade dokument för detaljer
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
20,042,760.13 RON
Slutligt kontraktsvärde
6,655,000.00 RON
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Marctel-SIT SRL
Postadress: Str. Dr. Louis Pasteur nr. 8, et. 1-2, sect. 5
Ort: Bucuresti
Postnummer: 050535
Land: ROU
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.