Publications Office of the EU
Tyskland-Essen: Eltekniska installationer - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Essen: Eltekniska installationer

  • Publicerat
    12/12/2022
  • Tidsfrist
    17/01/2023
  • Anbudsöppning
    17/01/2023
  • Tilldelat
    22/03/2023
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Works
Återstartad upphandling
No
Köpare
Stadt Essen - Immobilienwirtschaft
Plats för utförande
NUTS code: DEA13 Essen, Kreisfreie Stadt
Köparens plats
NUTS code: DEA13 Essen, Kreisfreie Stadt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
45315100 Eltekniska installationer
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
750,884.20 EUR
Upphandlingens referensnummer
2022-482
Beskrivning

Lieferung und Montage der Elektroinstallation im Neu- und Bestandsgebäude

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://www.vergabe.metropoleruhr.de/VMPSatellite/notice/CXS0YRVYW8BNC9H5
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
17/01/2023 10:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
750,884.20 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Elektro Decker GmbH
Postadress: Holzstraße 7-9
Ort: Essen
Postnummer: 45141
Land: DEU
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.