Publications Office of the EU
Ny brandkårscentral LKr. Calw - Andningsträningsanläggning - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Ny brandkårscentral LKr. Calw - Andningsträningsanläggning

  • Publicerat
    14/08/2025
  • Tidsfrist
    19/08/2025
  • Anbudsöppning
    19/08/2025
  • Tilldelat
    17/07/2026
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Landkreis Calw Gebäudemanagement und Liegenschaften
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: DE12A Calw
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
35111100 Andningsapparater för brandsläckning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
-1.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
Neubau Feuerwehrzentrum LKr. Calw - Atemschutzübungsanlage
Beskrivning

Ny brandkårscentral LKr. Calw - Leverans och installation av respiratorträningsutrustning

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://www.vergabe24.de/
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: tillåtna
https://www.vergabe24.de/
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
19/08/2025 14:30
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Preis
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
-1.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: MAW Metall- Anlagenbau- Werkstätten GmbH
Postadress:
Ort: Ilshofen-Eckartshausen
Postnummer: 74532
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.