Publications Office of the EU
SK-Bratislava: Datorer och datamateriel - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

SK-Bratislava: Datorer och datamateriel

  • Publicerat
    12/03/2011
  • Tidsfrist
    21/04/2011
  • Anbudsöppning
    27/04/2011
  • Tilldelat
    05/08/2011
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Inte tillgängligt
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
30200000 Datorer och datamateriel
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
4,650,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
4,650,000.00 EUR
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
9
Upphandlingens referensnummer
VS 05/2011
Beskrivning

Výpočtová technika - počítačové zostavy, komponenty na PC, monitory, tlačiarne, dataprojektory, notebooky, servery, pasívne sieťové prvky, aktívne sieťové prvky.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Submission for one or more lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Ramavtal med several Aktörer
Villkor för anbudsöppning (datum)
27/04/2011 13:00
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.