Publications Office of the EU
Leverans av engångsutrustning och medicintekniska produkter till specialistsjukhus nr 2 i Bytom – upprepning - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Leverans av engångsutrustning och medicintekniska produkter till specialistsjukhus nr 2 i Bytom – upprepning

  • Publicerat
    16/04/2026
  • Tidsfrist
    14/05/2026
  • Anbudsöppning
    14/05/2026
  • Tilldelat
    02/06/2026
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
SPECJALISTYCZNY SZPITAL NR 2 W BYTOMIU
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: PL228 Bytomski
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
551,055.44 PLN
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
20
Upphandlingens referensnummer
11/11PN/2026
Beskrivning

Föremålet för avtalet har delats upp i följande delar (paket) från 1 till 20

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?ZamawiajacyId=bde6788f-05e9-4b6f-81db-d11f6aa21489
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?ZamawiajacyId=bde6788f-05e9-4b6f-81db-d11f6aa21489
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
14/05/2026 09:15
Plats för utförande
CPV-kod

33140000 - Medicinska förbrukningsartiklar

33600000 - Läkemedel

Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.