Publications Office of the EU
Rengöring av Pieria dike strömmar för åren 2025-2026 - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Rengöring av Pieria dike strömmar för åren 2025-2026

  • Publicerat
    09/07/2025
  • Tidsfrist
    19/08/2025
  • I dag
    04/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ, ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΙΕΡΙΑΣ, ΥΠΟΔ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΠΕ Πιερίας
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: EL525 Πιερία
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
90522400 Markrening och markbehandling
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
645,161.29 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Rengöring av Pieria dike strömmar för åren 2025-2026

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
http://www.promitheus.gov.gr/
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
http://www.promitheus.gov.gr/
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
CPV-kod

90522400 - Markrening och markbehandling

90900000 - Städning och renhållning

90910000 - Städning

90911000 - Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning

Tilldelningsmetod
Kriterium:
Typ: price
Beskrivning:
Viktning (procentandel, exakt):
Uppskattat värde
645,161.29 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.