Publications Office of the EU
Europeiskt anbudsförfarande för glasrengöring och specialrengöring för MUMC+ - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Europeiskt anbudsförfarande för glasrengöring och specialrengöring för MUMC+

  • Publicerat
    25/08/2025
  • Tidsfrist
    26/11/2025
  • Anbudsöppning
    26/11/2025
  • Tilldelat
    05/03/2026
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Academisch Ziekenhuis Maastricht
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: NL423 Zuid-Limburg
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
90910000 Städning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
273,202.44 EUR
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
2
Upphandlingens referensnummer
20251
Beskrivning

Gäller utförandet av glastvätt och specialistrengöringsarbeten för MUMC+ Antalet m2 glas (parti 1) är 84 250,20 m2. För specialistrengöring (del 2) gäller detta 26 955,54 m2.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/389906
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/389906
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
26/11/2025 10:01
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.