Publications Office of the EU
Tjeckien-Olomouc: Plantering och skötsel av grönområden - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tjeckien-Olomouc: Plantering och skötsel av grönområden

  • Publicerat
    28/07/2021
  • Tidsfrist
    24/08/2021
  • Anbudsöppning
    24/08/2021
  • Tilldelat
    15/09/2021
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Česká republika - Státní pozemkový úřad, Krajský pozemkový úřad pro Olomoucký kraj
Plats för utförande
NUTS code: CZ071 Olomoucký kraj
Köparens plats
NUTS code: CZ071 Olomoucký kraj
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
77310000 Plantering och skötsel av grönområden
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
154,251,800.00 CZK
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
9,453,782.95 CZK
Upphandlingens referensnummer
SP8186/2021-521101
Beskrivning

Předmětem plnění nadlimitní veřejné zakázky na služby je realizace prioritních prvků plánu společných zařízení, a to protierozní mez PM1, lokální biokoridor LBK 9 a LBK 10 a zalesnění L1 navržených komplexní pozemkovou úpravou v k. ú. Stará Ves u Přerova, včetně následné 3leté péče o vysazenou zeleň.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://zakazky.spucr.cz/vz00034776
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
24/08/2021 09:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
154,251,800.00 CZK
Slutligt kontraktsvärde
9,453,782.95 CZK
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: KAVYL, spol. s r.o.
Postadress: Mohelno 452/1
Ort: Mohelno
Postnummer: 67575
Land: CZE
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.