Publications Office of the EU
F-Annecy: Stödtjänster tillhandahållna av ingenjörer - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Annecy: Stödtjänster tillhandahållna av ingenjörer

  • Tilldelat
    08/09/2010
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Inte tillgängligt
Plats för utförande
NUTS code: Inte tillgängligt
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
71336000 Stödtjänster tillhandahållna av ingenjörer
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
11,287.00
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
17,800.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
11/149
Beskrivning

Mission d'assistance a maitrise d'ouvrage concernant l'amenagement des Berges du Thiou.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Not applicable
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Inte tillgängligt
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
11,287.00
Slutligt kontraktsvärde
17,800.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Gren gestion des rivieres et des espaces naturels
Postadress: "Le Roure"
Ort: Valernes
Postnummer: 04200
Land: FRA
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.