Publications Office of the EU
Köp av Kopplingssats med svänghjul för OSP ROSE - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Köp av Kopplingssats med svänghjul för OSP ROSE

  • Tilldelat
    02/12/2024
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
GMINA RÓŻAN
Plats för utförande
NUTS code: Inte tillgängligt
Köparens plats
NUTS code: PL924 Ostrołęcki
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
34144210 Brandfordon
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
1,579,100.00 PLN
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Föremålet för kontraktet är inköp av ett tungt räddnings- och brandbekämpningsfordon med full utrustning för den systemansvarige för överföringssystemet i Rozan i enlighet med beskrivningen och kraven i bilaga 1 till RVU och bilaga 1 till RVU (fordonstilläggsutrustning). 61004ac7-0874-4808-a3ef-c064e4b105ad

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Inte tillgängligt
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Inte tillgängligt
Tilldelningsmetod
Kriterium:
Typ: price
Beskrivning: 60%
Viktning (procentandel, exakt):
Kriterium:
Typ: cost
Beskrivning: 40%
Viktning (procentandel, exakt):
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
1,579,100.00 PLN
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.