Publications Office of the EU
Polen-Warszawa: Revision - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Warszawa: Revision

  • Publicerat
    24/08/2020
  • Tidsfrist
    24/09/2020
  • Anbudsöppning
    24/09/2020
  • Tilldelat
    30/11/2020
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
Plats för utförande
NUTS code: PL Polska
Köparens plats
NUTS code: PL Polska
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
79212000 Revision
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
859,811.04 PLN
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
524,868.00 PLN
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
3
Upphandlingens referensnummer
p/168/DRK/2020
Beskrivning

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi audytów funkcjonowania podmiotów w Bazie Usług Rozwojowych (BUR), zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do umowy.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
Postadress: ul. Pańska 81/83
Ort: Warszawa
Nuts-kod: PL
Postnummer: 00-834
Land: POL
Kontaktperson: Katarzyna Mazurkiewicz-Błasiak
Huvudadress: http://www.parp.gov.pl
Elektroniskt via:
https://parp.eb2b.com.pl
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
24/09/2020 12:00
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.