Publications Office of the EU
Nákup SW NINTEX - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nákup SW NINTEX

  • Publicerat
    07/01/2025
  • Tidsfrist
    09/01/2025
  • Tilldelat
    11/03/2025
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Vojenský technický ústav, s.p.
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
48100000 Programvara för särskild industri
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
18,400,000.00 CZK
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
18,382,400.00 CZK
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Jedná se o nákup licencí software NINTEX pro koncového uživatele AČR (konečným uživatelem nebude zadavatel), včetně instalace, souvisejících služeb a školení.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://nen.nipez.cz/profil/VTU
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://nen.nipez.cz/profil/VTU
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Kriterium: Ekonomická výhodnost.
Typ: price
Beskrivning: Ekonomická výhodnost na základě nejnižší nabídkové ceny.
Viktning (procentandel, exakt): 100
Uppskattat värde
18,400,000.00 CZK
Slutligt kontraktsvärde
18,382,400.00 CZK
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: accelapps s.r.o.
Postadress:
Ort: Smíchov, Praha 5
Postnummer:
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.