Publications Office of the EU
Polen-Lubraniec: Brandfordon - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Lubraniec: Brandfordon

  • Publicerat
    16/07/2013
  • Tidsfrist
    22/08/2013
  • Anbudsöppning
    22/08/2013
  • Tilldelat
    29/08/2013
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Ochotnicza Straż Pożarna w Lubrańcu
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
34144210 Brandfordon
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
917,700.00 PLN
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
919,080.00 PLN
Upphandlingens referensnummer
OSP.ZP.1.1.2013
Beskrivning

Przedmiotem zamówienia jest Zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją chemiczno-ekologiczną dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubrańcu. Samochód fabrycznie nowy, rok produkcji 2013.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Urząd Miejski w Lubrańcu
Nationellt organisationsnummer: 000531039
Postadress: Brzeska 49
Ort: Lubraniec
Postnummer: 87-890
Land: POL
Kontaktperson: Urząd Miejski w Lubrańcu
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Meddelandet gäller ett offentligt kontrakt
Villkor för anbudsöppning (datum)
22/08/2013 09:30
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
917,700.00 PLN
Slutligt kontraktsvärde
919,080.00 PLN
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Przedsiębiorstwo Specjalistyczne "bocar" Sp. z o.o.
Postadress: Korwinów, ul. Okólna 15
Ort: Wrzosowa
Postnummer: 42-263
Land: POL
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.