Publications Office of the EU
Danmark-Odense: Möbler - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Danmark-Odense: Möbler

  • Publicerat
    23/09/2022
  • Tidsfrist
    20/10/2022
  • Anbudsöppning
    21/10/2022
  • I dag
    01/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Social – og Sundhedsskolen Fyn
Plats för utförande
NUTS code: DK031 Fyn
Köparens plats
NUTS code: DK031 Fyn
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
39100000 Möbler
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
8,000,000.00 DKK
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Rammeaftale vedrørende løbende anskaffelser af møbler og inventar

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Social – og Sundhedsskolen Fyn
Nationellt organisationsnummer: 29575746
Postadress: Blangstedgårdsvej 4
Ort: Odense
Nuts-kod: DK031
Postnummer: 5220
Land: DNK
Kontaktperson: Thomas Falslund Kjeldsen
Huvudadress: https://dropbinder.com/index.php?r=tender/view&id=186
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Ramavtal med single Aktör
Villkor för anbudsöppning (datum)
21/10/2022 12:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
8,000,000.00 DKK
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.