Publications Office of the EU
Polen-Poznań: Möbler - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Poznań: Möbler

  • Publicerat
    09/07/2021
  • Tidsfrist
    27/07/2021
  • Anbudsöppning
    27/07/2021
  • Tilldelat
    30/09/2021
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Województwo Wielkopolskie z siedzibą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu
Plats för utförande
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Köparens plats
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
39100000 Möbler
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
480,520.00 PLN
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
497,255.00 PLN
Upphandlingens referensnummer
SzW/10/2021
Beskrivning

Przedmiotem zamówienia jest wyposażenie Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka w meble – dostawa wraz z montażem mebli stalowych. W ramach ww. przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do: dostawy, montażu wyposażenia oraz przeprowadzeniem szkoleń dla osób wskazanych przez Zamawiającego.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Województwo Wielkopolskie z siedzibą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu
Postadress: al. Niepodległości 34
Ort: Poznań
Nuts-kod: PL415
Postnummer: 61-714
Land: POL
Kontaktperson: Katarzyna Gracz
Huvudadress: www.umww.pl
Elektroniskt via:
https://e-ProPublico.pl/
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
27/07/2021 10:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
480,520.00 PLN
Slutligt kontraktsvärde
497,255.00 PLN
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: "POZMEBEL MATEUSZ GAWROŃSKI" SPÓŁKA JAWNA
Postadress: ul. Starołęckiej nr 18
Ort: Poznań
Postnummer: 61-361
Land: POL
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.