Publications Office of the EU
Polen-Sieradz: Diverse livsmedel - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

Polen-Sieradz: Diverse livsmedel

  • Publicerat
    05/11/2016
  • Tidsfrist
    14/12/2016
  • Anbudsöppning
    14/12/2016
  • Tilldelat
    30/12/2016
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Gmina miasto Sieradz
Plats för utförande
NUTS code: PL714 Sieradzki
Köparens plats
NUTS code: PL714 Sieradzki
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
15800000 Diverse livsmedel
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
159,286.81 PLN
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
8
Upphandlingens referensnummer
WOR-Z.271.44.2016
Beskrivning

Przedmiotem zamówienia jest dostawa żywności dla Przedszkola Nr 4 Słoneczne przedszkole w Sieradzu w ilości określonej szczegółowo w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do specyfikacji istotnych warunków zamówienia.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Gmina Miasto Sieradz
Nationellt organisationsnummer: 827-22-37-737
Postadress: pl. Wojewódzki 1
Ort: Sieradz
Nuts-kod: PL116
Postnummer: 98-200
Land: POL
Kontaktperson: Jowita Olczyk
Huvudadress: www.sieradz.eu
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
14/12/2016 11:00
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.