Publications Office of the EU
Plakatkampagne - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

Plakatkampagne

  • Publicerat
    23/02/2024
  • Tidsfrist
    08/03/2024
  • Anbudsöppning
    08/03/2024
  • Tilldelat
    05/04/2024
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Technische Universität Bergakademie Freiberg
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: DED43 Mittelsachsen
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
79340000 Reklam och marknadsföring
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
008/2024L
Beskrivning

Plakatkampagne

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://www.evergabe.de/unterlagen/018dc1cd-e760-48fb-bc2f-e1b46dd6dd16/zustellweg-auswaehlen
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: tillåtna
https://www.evergabe.de/unterlagen/018dc1cd-e760-48fb-bc2f-e1b46dd6dd16/zustellweg-auswaehlen
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
08/03/2024 11:00
Plats för utförande
CPV-kod

79340000 - Reklam och marknadsföring

79341000 - Reklam

Tilldelningsmetod
Kriterium:
Typ: price
Beskrivning: 100 %
Viktning (procentandel, exakt):
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Ströer Deutsche Städte Medien GmbH
Postadress:
Ort: Dresden
Postnummer: 01067
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.