Publications Office of the EU
Litauen-Vilnius: Delar av eller kompletta bygg- och anläggningsarbeten samt väg- och vattenarbeten - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Litauen-Vilnius: Delar av eller kompletta bygg- och anläggningsarbeten samt väg- och vattenarbeten

  • Publicerat
    02/06/2017
  • Tidsfrist
    14/07/2017
  • Tilldelat
    12/04/2018
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Works
Återstartad upphandling
No
Köpare
VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos (VšĮ Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos)
Plats för utförande
NUTS code: Inte tillgängligt
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
45200000 Delar av eller kompletta bygg- och anläggningsarbeten samt väg- och vattenarbeten
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
14,319,915.61 EUR
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Vaikų ligoninės, VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų filialo, vaiko raidos centro ir pediatrijos korpuso pastatų, Santariškių g. 7, Vilniuje, statybos bei chirurgijos korpuso Santariškių g. 7, Vilniuje, rekonstrukcijos darbai ir šių darbų projekto parengimo paslaugos.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Meddelandet gäller ett offentligt kontrakt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Inte tillgängligt
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
14,319,915.61 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Uždaroji akcinė bendrovė „Veikmės statyba“
Postadress: Ozo g. 12A
Ort: Vilnius
Postnummer: LT-08200
Land: LTU
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.