Publications Office of the EU
Belgien-Liège: Tjänster på elområdet - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

Belgien-Liège: Tjänster på elområdet

  • Publicerat
    23/02/2013
  • Tidsfrist
    18/04/2013
  • Anbudsöppning
    18/04/2013
  • Tilldelat
    08/07/2013
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Régie des bâtiments - Wallonie Région Est
Plats för utförande
NUTS code: BE331 Arr. Huy
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
71314100 Tjänster på elområdet
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
WRE-2012/610141/161E-F03
Beskrivning

HUY – Prison – rue de la Résistance
Désignation du bureau qui sera chargé de l'étude d'électricité et d'électromécanique pour le renouvellement des installations électriques (courants forts et courants faibles). Cette étude concerne la rénovation et adaptation de bâtiments existants

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Régie des Bâtiments
Postadress: avenue E.Digneffe, 24
Ort: Liege
Postnummer: 4000
Land: BEL
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Meddelandet gäller ett offentligt kontrakt
Villkor för anbudsöppning (datum)
18/04/2013 11:00
Plats för utförande
CPV-kod

71314100 - Tjänster på elområdet

45000000 - Anläggningsarbete

Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: S.A. FELGEN & Associés Engineering
Postadress: Rue Robert Stümper, 14
Ort: Luxembourg
Postnummer: 2557
Land: LUX
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.