Publications Office of the EU
Italien-Olbia: Sopbilar med komprimator - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Italien-Olbia: Sopbilar med komprimator

  • Publicerat
    27/12/2023
  • Tidsfrist
    06/02/2024
  • Anbudsöppning
    06/02/2024
  • I dag
    07/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
CONSORZIO INDUSTRIALE PROVINCIALE NORD EST SARDEGNA - GALLURA
Plats för utförande
NUTS code: ITG2D Sassari
Köparens plats
NUTS code: ITG2 Sardegna
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
34144512 Sopbilar med komprimator
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
416,340.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
502-2022
Beskrivning

Föremålet för kontraktet är leverans av en begagnad kompatator av typen Bomag RB1172 RB-4 eller motsvarande för användning inom miljöhygiensektorn Cipnes Gallura, med regelbunden underhåll av ”full service” som varar i 36 månader, vilket beskrivs i detalj i de särskilda specifikationer som bifogats förfrågningsunderlaget.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: CONSORZIO INDUSTRIALE PROVINCIALE NORD EST SARDEGNA - GALLURA
Postadress: via Zambia, 7
Ort: Olbia
Nuts-kod: ITG2
Postnummer: 07026
Land: ITA
Kontaktperson: Ing. Giovanni Maurelli
Huvudadress: http://www.cipnes.it
Elektroniskt via:
https://cipnes.acquistitelematici.it/list/tender/procedure-gara
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
06/02/2024 16:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
416,340.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.