Publications Office of the EU
Tyskland-München: Målning - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-München: Målning

  • Publicerat
    14/08/2019
  • Tidsfrist
    25/09/2019
  • Anbudsöppning
    25/09/2019
  • Tilldelat
    25/11/2019
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Works
Återstartad upphandling
No
Köpare
Landeshauptstadt München, Baureferat
Plats för utförande
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Köparens plats
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
45442100 Målning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
0.01 EUR
Upphandlingens referensnummer
H18a315919
Beskrivning

Malerarbeiten

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://my.vergabe.bayern.de
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
25/09/2019 10:10
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
0.01 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Klapf GmbH
Postadress:
Ort: Altomünster
Postnummer:
Land: DEU
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.