Publications Office of the EU
Italija-Rim: Storitve dajanja v najem ali prodaje stavb - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Rim: Storitve dajanja v najem ali prodaje stavb

  • Uverejnené
    03/08/2021
  • Rok
    31/08/2021
  • Odpiranje ponudb
    31/08/2021
  • Oddano
    23/09/2021
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Comando Generale dell'Arma dei Carabinieri - Centro Unico Contrattuale
Kraj izvajanja
NUTS code: ITI43 Roma
Naslov kupca
NUTS code: ITI43 Roma
Gospodarska panoga (glavna CPV)
70310000 Storitve dajanja v najem ali prodaje stavb
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
193,200.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
184,003.68 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

rental service of premises for the conduct of written tests for the public competition for examinations for the enrollment of no. 2,929 Carabinieri students in four-year firm (CAR21).

Način oddaje
Po elektronski pošti:
www.acquistinretepa.it
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
31/08/2021 09:30
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
193,200.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
184,003.68 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: FIERA ROMA S.r.l.
Poštni naslov: Via Portuense n. 1645/1647
Kraj: Roma
Poštna številka: 00148
Krajina: ITA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.