Publications Office of the EU
Češka-Brno: Toplotni izmenjalniki, klimatske naprave in naprave za hlajenje ter stroji za filtriranje - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Češka-Brno: Toplotni izmenjalniki, klimatske naprave in naprave za hlajenje ter stroji za filtriranje

  • Uverejnené
    14/05/2021
  • Rok
    14/06/2021
  • Odpiranje ponudb
    14/06/2021
  • Oddano
    24/08/2021
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
Kraj izvajanja
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Naslov kupca
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Gospodarska panoga (glavna CPV)
42510000 Toplotni izmenjalniki, klimatske naprave in naprave za hlajenje ter stroji za filtriranje
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
4,210,000.00 CZK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
3,688,131.00 CZK
Referenčna številka ponudbe
40/2021
Opis

Dodávka a instalace nové parní výměníkové stanice s přípravou na přechod z páry na horkovod, následná demontáž stávající výměníkové stanice včetně stavebních úprav a statického zajištění dle projektové dokumentace pro provádění stavby zhotovené spol. ENERGO s.r.o. Předmětem veřejné zakázky je rovněž provádění pravidelných kontrol a revizí výměníkové stanice stanovených právními předpisy a příslušnými normami vztahujícími se na dílo v průběhu záruční doby.
Přesná specifikace plnění je uvedena v příloze č. 2 výkaz výměr a v příloze č. 3 Standardy materiálové, dokumentační části, měření a regulace (MaR) pro FNuSA.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profilfnusa
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
14/06/2021 10:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
4,210,000.00 CZK
Končna pogodbena vrednost
3,688,131.00 CZK
Oddaja naročil
Uradno ime: UCHYTIL s.r.o.
Poštni naslov: K Terminálu 7
Kraj: Brno
Poštna številka: 61900
Krajina: CZE
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.