Publications Office of the EU
Slovaška-Bratislava: Sistemske in podporne storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovaška-Bratislava: Sistemske in podporne storitve

  • Uverejnené
    10/05/2022
  • Rok
    07/06/2022
  • Odpiranje ponudb
    07/06/2022
  • Oddano
    03/08/2022
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: SK010 Bratislavský kraj
Gospodarska panoga (glavna CPV)
72250000 Sistemske in podporne storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
231,800.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
204,615.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
04/2022/PJ
Opis

Predmetom zákazky je technická podpora kontaktného centra. Cieľ zákazky je zabezpečenie technickej podpory pre
zmenové požiadavky kontaktného centra verejného obstarávateľa a pružné zabezpečenie požiadaviek a zmien na
funkcionalitu systému. Podrobný opis je uvedený v súťažných podkladoch.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/22500/summary
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
07/06/2022 12:00
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
231,800.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
204,615.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Slovanet, a. s.
Poštni naslov: Záhradnícka 151
Kraj: Bratislava
Poštna številka: 82108
Krajina: SVK
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.