Publications Office of the EU
I-Monza: Storitve posredovanja pri pobiranju različnih taks - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

I-Monza: Storitve posredovanja pri pobiranju različnih taks

  • Oddano
    09/05/2012
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
79940000 Storitve posredovanja pri pobiranju različnih taks
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
393,600.00
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
263,712.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Servizio di riscossione coattiva entrate tributarie comunali per un periodo di mesi 60.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
393,600.00
Končna pogodbena vrednost
263,712.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: SO.G.E.T. SpA
Poštni naslov: via Venezia 49
Kraj: Pescara
Poštna številka: 65121
Krajina: ITA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.