Publications Office of the EU
Francija-Moulins: Popravila cest - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Moulins: Popravila cest

  • Uverejnené
    22/12/2018
  • Rok
    07/02/2019
  • Odpiranje ponudb
    08/02/2019
  • Oddano
    26/03/2019
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Département de l'Allier
Kraj izvajanja
NUTS code: FRK11 Allier
Naslov kupca
NUTS code: FRK11 Allier
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45233142 Popravila cest
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
45,000,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
5,750,297.50 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
5
Referenčna številka ponudbe
1-18s0134
Opis

Fourniture et mise en œuvre d'enrobés à chaud pour les années 2019, 2020, 2021 et 2022.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
http://www.allier.fr
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
08/02/2019 10:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.