Publications Office of the EU
Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Łękach Szlacheckich” - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Łękach Szlacheckich”

  • Uverejnené
    30/07/2026
  • Rok
    03/08/2026
  • Odpiranje ponudb
    03/08/2026
  • Oddano
    26/08/2026
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ochotnicza Straż Pożarna w Łękach Szlacheckich
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: PL713 Piotrkowski
Gospodarska panoga (glavna CPV)
34144210 Gasilska vozila
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,286,580.00 PLN
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

1.Przedmiotem zamówienia jest zakup jednego (1) średniego samochodu ratowniczo -gaśniczego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Łękach Szlacheckich w ramach Programu Priorytetowego „Wzmocnienie gotowości jednostek OSP - zakup samochodów ratowniczo-gaśniczych”, dofinansowanego ze środków WFOŚiGW w Łodzi. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi – Załącznik nr 11 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia, w tym minimalne WYMAGANIA TECHNICZNO – UŻYTKOWE DLA ŚREDNIEGO SAMOCHODU RATOWNICZO-GAŚNICZEGO). Wszystkie wymagania określone w SWZ stanowią minimalne (techniczne i jakościowe) wymagania, a ich spełnienie jest obligatoryjne.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
03/08/2026 12:10
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: price
Opis: Podstawą przyznania punktów w kryterium „cena brutto” będzie cena brutto podana przez Wykonawcę w Formularzu Ofertowym. OPIS KRYTERIÓW OCENY OFERT został określony w rozdziale 17 SWZ
Ponder (odstotek, točno) : 60
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Okres gwarancji jakości i rękojmi za wady na zabudowę pożarniczą Opis: Zamawiający w ramach kryterium Okres gwarancji jakości i rękojmi za wady na zabudowę pożarniczą przyznawał będzie badanej ofercie punkty na podstawie terminu podanego przez wykonawcę w formularzu ofertowym i według zasad określonych w rozdziale 17 SWZ.
Ponder (odstotek, točno) : 40
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
1,286,580.00 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: MOTO-TRUCK SP. z o.o.
Poštni naslov:
Kraj: Kielce
Poštna številka: 25-116
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.