Publications Office of the EU
Greitosios medicinos pagalbos transportavimo paslaugos (13225) - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Greitosios medicinos pagalbos transportavimo paslaugos (13225)

  • Uverejnené
    12/08/2026
  • Danes
    01/09/2026
  • Rok
    14/09/2026
  • Odpiranje ponudb
    14/09/2026
Status
Objavljeno
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
VšĮ Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos (PV)
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: LT011 Vilniaus apskritis
Gospodarska panoga (glavna CPV)
85143000 Storitve rešilnih avtomobilov
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
94,300.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Greitosios medicinos pagalbos transportavimo paslaugos

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://viesiejipirkimai.lt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=9181982
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://viesiejipirkimai.lt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=9181982
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
14/09/2026 08:30
Metoda oddaje
Ni na voljo
Ocenjena vrednost
94,300.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.