Publications Office of the EU
RFI - 1105601 UiO Life Sciences user equipment. K946.01.02 Dissolution tests with probes - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

RFI - 1105601 UiO Life Sciences user equipment. K946.01.02 Dissolution tests with probes

  • Objavljeno
    24/06/2026
  • Predvidena objava
    28/08/2026
  • Danes
    31/08/2026
Status
Objavljeno
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
STATSBYGG
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: NO081 Oslo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
38500000 Aparati za preverjanje in preskušanje
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
2026/3127
Opis

Statsbygg is constructing the new Life Science Building for the University of Oslo and Oslo University Hospital on behalf of the Ministry of Education and Research, with South-Eastern Norway Regional Health Authority as co-client. The building will provide workspace for approximately 1,600 employees and 1,600 students. Ground and excavation works commenced in the second quarter of 2019, and completion is planned for the end of 2026. The facility will bring together various academic environments to collaborate across disciplines, developing new solutions to major challenges in health and sustainability, with access to state-of-the-art equipment required to support world-class research, education, and innovation

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Ni na voljo
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
oznaka CPV
Metoda oddaje
Ni na voljo
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.