Publications Office of the EU
Grčija-Drama: Kurilno olje - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Grčija-Drama: Kurilno olje

  • Uverejnené
    19/10/2018
  • Rok
    21/11/2018
  • Odpiranje ponudb
    27/11/2018
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Περιφέρεια Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης - Περιφερειακή Ενότητα Δράμας - Διεύθυνση Διοικητικών/Οικονομικών Υπηρεσιών - Τμήμα Προμηθειών
Kraj izvajanja
NUTS code: Ni na voljo
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
09135100 Kurilno olje
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
243,856.29 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
1/2018
Opis

Προμήθεια πετρελαίου θέρμανσης, πετρελαίου κίνησης, αμόλυβδης βενζίνης και λιπαντικών ελαίων, συνολικού προϋπολογισμού: 302 381,81 EUR με ΦΠΑ.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not specified
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
27/11/2018 00:00
Kraj izvajanja
Ni na voljo
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
243,856.29 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.