Publications Office of the EU
Nabava blaga v obliki nakupa verižnega stroja s strižnim in krtačnim rezalnikom za terenska dela, ki jih izvaja družba SOMACYL - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Nabava blaga v obliki nakupa verižnega stroja s strižnim in krtačnim rezalnikom za terenska dela, ki jih izvaja družba SOMACYL

  • Uverejnené
    01/07/2026
  • Rok
    03/08/2026
  • Odpiranje ponudb
    03/08/2026
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Sociedad Pública de Infraestructuras y Medio Ambiente de Castilla y León S.A.
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: ES418 Valladolid
Gospodarska panoga (glavna CPV)
16600000 Specialni stroji za kmetijstvo ali gozdarstvo
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
240,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
CSU/2026/23
Opis

Nabava blaga v obliki nakupa verižnega stroja s strižnim in krtačnim rezalnikom za terenska dela, ki jih izvaja družba SOMACYL

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=mVxZq3EldsecTfjQf3USOg%3D%3D
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=mVxZq3EldsecTfjQf3USOg%3D%3D
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
03/08/2026 14:30
oznaka CPV
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Impartición curso formativo.
Ponder (odstotek, točno) : 1
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Mejora: Ampliación plazo de garantía.
Ponder (odstotek, točno) : 9
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Mejora: Servicio Postventa - Revisiones.
Ponder (odstotek, točno) : 15
Merilo:
Vrsta: price
Opis: Oferta económica.
Ponder (odstotek, točno) : 75
Ocenjena vrednost
240,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.