Publications Office of the EU
Norveška-Kviteseid: Bobni za odpadke - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norveška-Kviteseid: Bobni za odpadke

  • Uverejnené
    23/10/2019
  • Rok
    19/11/2019
  • Odpiranje ponudb
    19/11/2019
  • Oddano
    21/11/2019
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Renovest IKS
Kraj izvajanja
NUTS code: NO091 Vestfold og Telemark
Naslov kupca
NUTS code: NO091 Vestfold og Telemark
Gospodarska panoga (glavna CPV)
44616200 Bobni za odpadke
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1.00 NOK
Referenčna številka ponudbe
19/086
Opis

The competition concerns delivery of waste containers (waste bins) for plastic waste and glass/small metals in the area covered by the contracting authority.
See the procurement documents for further information.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://tendsign.no/doc.aspx?UniqueId=afolcrnnpw&GoTo=Tender
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
19/11/2019 12:01
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
1.00 NOK
Oddaja naročil
Uradno ime: Namdal Ressurs AS
Poštni naslov: Verftsgata48
Kraj: Namsos
Poštna številka: 7800
Krajina: NOR
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.