Publications Office of the EU
Italija-Perugia: Storitve zavarovanja odgovornosti - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Perugia: Storitve zavarovanja odgovornosti

  • Uverejnené
    04/06/2016
  • Rok
    05/07/2016
  • Oddano
    12/10/2016
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Azienda Ospedaliera di Perugia
Kraj izvajanja
NUTS code: ITI2 Umbria
Naslov kupca
NUTS code: ITI21 Perugia
Gospodarska panoga (glavna CPV)
66516000 Storitve zavarovanja odgovornosti
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
24,000,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
19,560,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Gara a procedura ristretta centralizzata finalizzata alla gestione assicurativa dei rischi riferiti a sinistri con danni di entità pari o superiori a 800 001 EUR (ottocentomilauno euro) di responsabilità civile delle Aziende Sanitarie e delle Aziende Ospedaliere della Regione Umbria (Azienda Ospedaliera di Perugia — Azienda Ospedaliera di Terni — Azienda USL Umbria n° 1 — Azienda USL Umbria n° 2). Franchigia Assoluta: indipendentemente dall'ammontare dei danni causati dal sinistro, le Aziende Sanitarie Regionali assicurate avranno una somma fissa di 800 000 EUR che rimane completamente a loro carico. L'assicuratore pagherà soltanto il differenziale tra la soglia di 800 000 EUR ed il danno liquidato al danneggiato.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Azienda Ospedaliera di Perugia
Poštni naslov: Piazzale G. Menghini 8/9
Kraj: Perugia
Koda NUTS: ITE21
Poštna številka: 06129
Krajina: ITA
Kontaktna oseba: Direzione Acquisti ed Appalti
Glavni naslov: http://www.ospedale.perugia.it
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Kupci
ASL Umbria n. 2
ASL Umbria n. 2
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
24,000,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
19,560,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Amtrust International Underwriters Ltd
Poštni naslov: Westland Row, 40
Kraj: Dublino
Poštna številka:
Krajina: IRL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.