Publications Office of the EU
Romunija-Oradea: Reagenti in kontrastna sredstva - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Romunija-Oradea: Reagenti in kontrastna sredstva

  • Uverejnené
    18/07/2015
  • Rok
    28/08/2015
  • Odpiranje ponudb
    31/08/2015
  • Oddano
    10/09/2015
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Spital Clinic Judetean de Urgenta Oradea
Kraj izvajanja
NUTS code: RO111 Bihor
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33696000 Reagenti in kontrastna sredstva
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,108,809.00 RON
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,194,348.60 RON
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Pachet reactivi biochimie pentru determinarea markerilor cardiaci compatibili cu analizorul Pathfast.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
31/08/2015 18:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
1,108,809.00 RON
Končna pogodbena vrednost
1,194,348.60 RON
Oddaja naročil
Uradno ime: Synttergy Consult SRL
Poštni naslov: Str. Horea nr. 15, ap. 10
Kraj: Cluj-Napoca
Poštna številka: 400383
Krajina: ROU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.