Publications Office of the EU
FILMSKA DELA ZDRAVLJENJA IN IZBOLJŠANJA GRIÑÓN STAGE - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

FILMSKA DELA ZDRAVLJENJA IN IZBOLJŠANJA GRIÑÓN STAGE

  • Uverejnené
    06/04/2022
  • Rok
    14/06/2022
  • Oddano
    30/06/2023
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
UTE ESPINA OBRAS HIDRÁULICAS, S.A.U. - GRUPO SOTOVAL DE CONSTRUCCIONES Y PROYECTOS, S.L.
Kraj izvajanja
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Naslov kupca
NUTS code: ES300 Madrid
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45240000 Gradbena dela na vodnih objektih
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
208/2019
Opis

IZVAJANJE "PROCESIRANJA DEL IN IZBOLJŠANJA DRŽAVE GRIÑÓN"

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: CANAL DE ISABEL II, S.A.
Kraj: MADRID
Koda NUTS: ES30
Krajina: ESP
Glavni naslov: www.canaldeisabelsegunda.es
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: ESPINA OBRAS HIDRÁULICAS, S.A.U.
Poštni naslov:
Kraj: MADRID
Poštna številka:
Krajina: ESP

Uradno ime: GRUPO SOTOVAL DE CONSTRUCCIONES Y PROYECTOS, S.L.
Poštni naslov:
Kraj: MADRID
Poštna številka:
Krajina: ESP

Uradno ime: ESPINA OBRAS HIDRAÚLICAS, S.A.U.
Poštni naslov:
Kraj: Santiago de Compostela
Poštna številka:
Krajina: ESP

Uradno ime: GRUPO SOTOTAL DE PROYECTOS, S.L.
Poštni naslov:
Kraj: Madrid
Poštna številka:
Krajina: ESP
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.