Publications Office of the EU
Sistem za upravljanje rezervacij in dostopa za vozila v skupnosti NANECY - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Sistem za upravljanje rezervacij in dostopa za vozila v skupnosti NANECY

  • Uverejnené
    13/05/2025
  • Rok
    21/05/2025
  • Odpiranje ponudb
    21/05/2025
  • Oddano
    14/10/2025
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Ville d'ANNECY
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Gospodarska panoga (glavna CPV)
48900000 Razni programski paketi in računalniški sistemi
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
226,187.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
25FF-CP-0812-O
Opis

Predmet te pogodbe je: - Uvedba in vzdrževanje sistema rezervacij vozil za floto mesta Annecy - Pridobitev, uvedba in vzdrževanje sistema ključnih omaric za poenostavitev dostopa do vozil flote mesta Annecy v bazenu

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1619138
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1619138
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
21/05/2025 14:00
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: La qualité de mise en oeuvre
Ponder (odstotek, točno) : 10
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: La valeur technique
Ponder (odstotek, točno) : 40
Merilo:
Vrsta: price
Opis: Le coût global
Ponder (odstotek, točno) : 50
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
226,187.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: GIAUME INDUSTRIE ET RECHERCHE
Poštni naslov:
Kraj: Villeurbanne
Poštna številka: 69100
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.