Publications Office of the EU
Španija-Santa Cruz de Tenerife: Storitve inštalacije zvočne opreme - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Španija-Santa Cruz de Tenerife: Storitve inštalacije zvočne opreme

  • Uverejnené
    30/09/2022
  • Rok
    02/11/2022
  • Odpiranje ponudb
    04/11/2022
  • Oddano
    24/02/2023
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Consejo Rector del Organismo Autónomo de Fiestas y Actividades Recreativas del Excmo. Ayuntamiento de Santa Cruz de Tenerife
Kraj izvajanja
NUTS code: ES70 Canarias
Naslov kupca
NUTS code: ES70 Canarias
Gospodarska panoga (glavna CPV)
51313000 Storitve inštalacije zvočne opreme
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
4,071,913.48 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,934,158.27 EUR
Referenčna številka ponudbe
55/2022/OAF
Opis

Cláusula 1 del PCAP .El objeto es la celebración de un Acuerdo Marco que ha de regir la contratación de los medios técnicos audiovisuales incluyendo sonido, iluminación, vídeo y estructuras específicas.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Consejo Rector del Organismo Autónomo de Fiestas y Actividades Recreativas del Excmo. Ayuntamiento de Santa Cruz de Tenerife
Nacionalna registracijska številka: P8803803I
Poštni naslov: Antonio Domínguez Alfonso, 7
Kraj: Santa Cruz de Tenerife
Koda NUTS: ES70
Poštna številka: 38003
Krajina: ESP
Kontaktna oseba: Consejo Rector del Organismo Autónomo de Fiestas y Actividades Recreativas del Excmo. Ayuntamiento de Santa Cruz de Tenerife
Glavni naslov: https://contrataciondelestado.es
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
04/11/2022 21:12
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
4,071,913.48 EUR
Končna pogodbena vrednost
1,934,158.27 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: SONOPLUSS CANARIAS, SL
Poštni naslov: Antonio García ,nº 31
Kraj: Igueste de Canadelaria
Poštna številka: 38570
Krajina: ESP
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.