Publications Office of the EU
Romunija-Drobeta-Turnu Severin: Storitve pralnic in kemičnih čistilnic - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Romunija-Drobeta-Turnu Severin: Storitve pralnic in kemičnih čistilnic

  • Uverejnené
    19/02/2015
  • Rok
    06/04/2015
  • Odpiranje ponudb
    07/04/2015
  • Oddano
    30/04/2015
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Spitalul Judetean – Tr. Severin
Kraj izvajanja
NUTS code: RO413 Mehedinţi
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
98310000 Storitve pralnic in kemičnih čistilnic
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
302,400.00 RON
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Servicii de spalatorie si curatatorie uscata, conform caietului de sarcini, valoarea estimata (in functie de care se vor elabora si evalua ofertele) este de 403 200 RON (pana la 31.12.2015), iar valoarea maxima 604 800 RON reprezinta valoarea estimata cu suplimentari.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
07/04/2015 18:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
302,400.00 RON
Oddaja naročil
Uradno ime: SC Budu Com Mixt SRL
Poštni naslov: B-dul Tudor Vladimirescu nr. 71
Kraj: Drobeta-Turnu Severin
Poštna številka: 220037
Krajina: ROU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.